מחלקות יד שניה

 

 

אמבסדור מאמינה כי בכדי לדעת בדיוק את המתרחש יש להיות תמיד מחוברים לשטח.

מחלקת "שיווק דירות יד שנייה" – עוסקת בכל הנוגע לנכסים "יד שנייה" ולשיווק נקודתי וממוקד.המחלקה פועלת בסינרגיה עם המחלקות השונות בחברה, ומתעדכנת בכל העת במידע עדכני מהשטח.

למחלקת היד השנייה בחברת אמבסדור צוות אמין ומקצועי, מאגר לקוחות שמתעדכן מידי יום ומהגדולים בארץ היקף מכירות גבוה ביותר והחשוב מכל מוניטין מעולה, בעיקר הודות לשיטות שיווק יצירתיות ומקוריות שאנו נוקטים.

כיום מונה מחלקת היד השנייה כ-12 אנשי מכירות + מנהל מיומנים ובעלי רישיון בתיווך, כאשר העבודה מחולקת לפי התמחות לאזורים הכוללת:

    הכרת הרמה הסוציו אקונומית של האזור.
    הכרת כל הדירות המפורסמות למכירה באזור.
    הכרת שוק ההיצע והביקוש.
    ידיעת והכרת כל השירותים הסוציאליים באזור, כגון: תחבורה ציבורית, גני ילדים, בתי ספר, קופ"ח, פארקים וכו'.
    הכרת כל הפרויקטים החדשים הנבנים באזור.
    ייעוץ פיננסי – שירות אישי ומועדף מבנקים למשכנתאות.
    ייעוץ אדריכלי והנדסי בתנאים מועדפים.
    ייעוץ והערכת מחיר מקבלן שיפוצים בתנאים מועדפים.
    שירות עורכי דין בתנאים מועדפים.
    ליווי מקצועי צמוד משלב איתור הנכס ועד האכלוס בפועל.

כשרוצים למכור / לקנות נכס חשוב ביותר שילווה אתכם, לאורך כל התהליך, סוכן מקצועי ואמין המכיר את השכונה, מעורה בחיי התושבים ומסוגל לתת שירות מקצועי ויעיל.

 

 
המידע המוצג באתר זה הינו למטרת הצגת נתונים כלליים בלבד. ייתכנו אי התאמות בין המידע המוצג באתר למידע בפועל. שינויים נעשים באופן שוטף לנתונים המוצגים באתר, לא נדרשת כל הודעה על שינוי זה או אחר וכן ייתכנו שינויים שלא יעודכנו באתר. אמבסדור מעודדת את המתעניינים בשירותיה ליצור עמה קשר לקבלת נתונים פרטניים, מדויקים ומעודכנים באמצעות כתובת אימייל: info@ambasador.co.il כל הסתמכות בנוגע למידע שמוצג באתר הינה על אחריותו של הצופה בו בלבד.