אודות


חברת אמבסדור ירושלים פועלת ממשרדה ברח' גנרל פייר קניג 3 בשכונת בקעה בירושלים.
החברה פועלת בירושלים מזה כ-40 שנה ונחשבת לחברת הנדל"ן המובילה בתחומה בירושלים.
 
בין היתר החברה מתמחה במכירת דירות לתושבי חוץ.
לחברה צוות רחב הדובר שפות ובעל קשרים רבים בארץ ובחו"ל  

פעילות החברה מתחלקת בין שלושת המחלקות הבאות:

מחלקת יד שנייה – עוסקת בקניה, מכירה והשכרה של דירות בכל רחבי העיר ומתמחה בעיקר בשכונות: רחביה, טלביה, קטמון הישנה, מושבה גרמנית, מושבה יוונית, קריית שמואל, גבעת אורנים, בית הכרם, רמת בית הכרם, רמת שרת, רמת דניה, ארנונה, תלפיות הישנה, בקעה ועוד.
למחלקת היד השנייה מאגר לקוחות ומגוון נכסים מהגדולים בישראל: דירות למכירה, דירות להשכרה, לקחות המעוניינים לרכוש דירות והן המעוניין להשכיר את ביתם, משקיעים יזמים וקבלנים.

המחלקה לנדל"ן עסקי – העוסקת בהשכרת, קניה ומכירה של מבנים, משרדים, חנויות ומגרשים בכל רחבי העיר וכן בשיווק פרוייקטים מסחריים.

מחלקת שיווק פרוייקטים – שהינה הגדולה ביותר בירושלים ומתמחה בשיווק של פרוייקטים הנבנים ע"י מיטב החברות הגדולות הבונות בכל רחבי הארץ בכלל ובירושלים ...
המידע המוצג באתר זה הינו למטרת הצגת נתונים כלליים בלבד. ייתכנו אי התאמות בין המידע המוצג באתר למידע בפועל. שינויים נעשים באופן שוטף לנתונים המוצגים באתר, לא נדרשת כל הודעה על שינוי זה או אחר וכן ייתכנו שינויים שלא יעודכנו באתר. אמבסדור מעודדת את המתעניינים בשירותיה ליצור עמה קשר לקבלת נתונים פרטניים, מדויקים ומעודכנים באמצעות כתובת אימייל: info@ambasador.co.il כל הסתמכות בנוגע למידע שמוצג באתר הינה על אחריותו של הצופה בו בלבד.