צרו קשר  03-3736000

כתובת: רחוב סחרוב 5 רשל"צ, פייר קניג 3 ירושלים 

בתוך יומיים: אזורים רושמת 479 בקשות רכישה לדירות בפרויקט MOMENT בבת ים, בסכום של 1.05 מיליארד שקל

המכירות – במסגרת מבצע משותף עם מועדון "חבר" • בקשות הרכישה בשני ימי המכירות נוגעות, למעשה, לכ-83% מסך הדירות בפרויקט המיועדות לשיווק בשוק החופשי

נתונים מרשימים במיוחד לחברת אזורים במסגרת שיווק פרויקט "MOMENT" שלה בשכונת רמת הנשיא בבת ים: על פי הודעתה הבוקר (א') לרשות לניירות ערך, נחתמו 479 בקשות רכישה ליחידות דיור בפרויקט, בסכום כולל של 1.05 מיליארד שקל – וזאת במהלך יומיים בודדים של מבצע השיווק, שנערך בשבוע שעבר.

המדובר הוא במהלך לשיווק הפרויקט שאליו יצאה החברה בשיתוף מועדון "חבר", צעד שעליו עדכנה בתחילת החודש שעבר. על פי ההודעה שיצאה הבוקר, רוב בקשות הרכישה נתחמו מצד חברי המועדון, וחלק מהן בוצעו בשוק החופשי. ההנחה עבור חברי מועדון "חבר" עומדת על 12%, נוסף על הטבות מימון וייעוץ משכנתה. עוד עדכנה החברה כי "לאור מגבלות הקורונה, מכירת יחידות הדיור במסגרת המבצע בוצעה באופן דיגיטלי וחדשני, באמצעות תוכנה ייחודית שפותחה עבור המבצע". חברת אמבסדור, בניהולו של שמוליק לוי, שיווקה את הפרויקט

נזכיר כי פרויקט MOMENT הוא פרויקט פינוי-בינוי להקמת ארבעה מגדלי מגורים בני 35-34 קומות, ובהם 714 יחידות דיור מעל שתי קומות מסחר, קומות תעסוקה ומרתפי חניה. בסך הכול יכלול הפרויקט כ-6,500 מ"ר של שטחי משרדים ומסחר. האזור שבו נבנה הפרויקט צפוי ליהנות מביקוש גבוה מאוד בשנים הקרובות, בעיקר בשל השינוי התחבורתי הצפוי בו, זאת סביב הקמתו של הקו האדום של הרכבת הקלה שיעבור בסמוך – עבודות שמתבצעות כידוע בימים אלו ממש.

142 דירות מתוך כלל הדירות בפרויקט מיועדות לבעלי הדירות הקיימים – כך שלמעשה בתוך שני ימי השיווק נחתמו בקשות רכישה ל-83% מהדירות בפרויקט המיועדות לשיווק בשוק החופשי. עוד מציינת החברה כי בחודש שעבר התקשרה בהסכם עם בנק בקשר לליווי לפרויקט, וכי היתר הבנייה לפרויקט צפוי להתקבל בזמן הקרוב. האכלוס צפוי בסוף שנת 2025, כולל המתחם המסחרי ושטחי התעסוקה הכלולים בפרויקט. המתחם תוכנן על ידי משרד האדריכלים גיורא גור.

לשיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email