צרו קשר  03-3736000

כתובת: רחוב סחרוב 5 ראשון לציון,  פייר קניג 3 ירושלים 

עלינו

"אמבסדור" נוסדה בשנת 1980 בלב שכונת רחביה שבירושלים, מתוך חזון של מייסד החברה – שמוליק לוי, אשר האמין שצריך לשנות את האופן שבו משווקות דירות לציבור בישראל.

מזה ארבעה עשורים שהחברה מלווה את חברות יזום הבניה המובילות בענף, ומשפיעה על שיטות העבודה, אופן התאמת המוצר ללקוח ומכירתו.

חברתנו מתמחה בייעוץ  לגופים ממשלתיים, חברות ציבוריות ויזמי נדל"ן בכל הנוגע להקמת מתחמי מגורים מודרניים, התאמת התב"ע ותכנון הפרויקטים לשוק המקומי.

"אמבסדור" הינה חברה המשלבת יעוץ מוצר, שיווק ומכירות, מתוך תפיסת עולם שהמכלול הנ"ל מאפשר לה להפוך את הפוטנציאל למציאות.

אנו מאמינים כי היכולת להבין ולדמיין את סביבת החיים לטובת התושבים העתידיים והרשויות בשילוב עם הבטחת רווחיות הפרויקט ליזם – הם המשמשים כבסיס ונכס משמעותי להצלחת כל פרויקט.

חברות יזמיות המעוניינות לבחון רכישת קרקע או התחלת תכנון לבניית פרויקט על קרקע קיימת, מוכרחות לדעת מראש מה הפרוגרמה, תמהיל  וקהל היעד על מנת להצליח בשוק התחרותי של ימינו.

כאשר אפיון המוצר מדויק ניתן ליצור על אותה חטיבת קרקע פרויקט רווחי יותר תוך הכנסת שיקולי יזם לקצב מכירות רצוי.

בזכות הניסיון הרב שהחברה צברה ב-40 שנותיה בליווי הקמת שכונות מגורים לקהלים שונים החל מיוקרה ועד למשפרי דיור וזוגות צעירים, החברה פיתחה מודל לאפיון קהל היעד והתאמת המוצר (הפרויקט).

אנו באמבסדור שמים תמיד את החברה היזמית במרכז, והמרחק הגיאוגראפי לא מהווה עבורנו אתגר במתן השירותים.

במהלך הפרויקט אנו עובדים בצמוד לצוות החברה היזמית ובשיתוף פעולה מלא עם האדריכל, צוות ההנדסה והכלכלנים של הפרויקט תוך כדי יצירת סינרגיה לטובת הצלחת הפרויקט.

לאחר אפיון המוצר ובחירת הספקים שמתאימים לקידום הפרויקט, החברה מלווה את כל תהליך הלבשת המוצר (הפרויקט), כך שניתן יהיה למצב ולמתג אותו לקהל היעד.

השלב הזה הוא הקריטי ביותר להצלחת הפרויקט מאחר וכמעט לא ניתן לבצע בו שינויים לאחר היציאה לשיווק. לכן חשוב שבנקודה זו ילוו את היזמים בעלי הניסיון.

צוותי המכירות מוכשרים על ידי מנהלי המכירות שלהם ניסיון רב ובהתאמה לפרויקט לטובת ניצול הפוטנציאל.

חברת אמבסדור מלווה את חברות הנדל"ן הגדולות במשק מזה למעלה מ 40 שנים, ומתמחה גם בלווי פרויקטי בוטיק ייחודיים.

 

היתרונות בלעבוד איתנו
D298DF35-ADCA-4F0A-9BC4-5FACB74A4FC0
ניסיון של למעלה מ 40 שנה
עם ניסיון מוכח של למעלה מ-40 שנה, אנו מביאים קדמה וחדשנות עבור לקוחותינו חברות ייזום הבניה המובילות במשק שהולכות איתנו לאורך שנים.
0E6181CD-1634-4AA7-A83B-7EEB000D4015
הכרת קהל המטרה
לאורך השנים שיווקנו פרויקטים למגורים בכל הארץ למגוון קהלים - מאילת עד חדרה ובניהם פרויקטי יוקרה כגון ממילא בירושלים , מגדלי המרינה בהרצליה וצוקי השמורה בנתניה וכן פרויקטים ייחודיים במסגרת דיור להשכרה לטווח ארוך ומחיר למשתכן.
F9C301BC-10E0-4783-8E09-088F7FC2304C
הכרת אנשי המקצוע בתחום
במשך השנים צברנו ניסיון לאור שתופי פעולה עם מיטב המומחים בתחום. ההיכרות האישית והקשרים שצברנו עם היועצים השונים החל מהאדריכלים, המהנדסים, הכלכלנים, חברות הפרסום והדיגיטל היא נכס משמעותי של החברה.
6342CD07-4167-41DA-8E6F-0212967A3A09
התאמת הצרכים ללקוח
לכל יזם ופרויקט צרכים שונים, עם היכולת והניסיון שצברנו בעבודה עם סוגים שונים של מערכות החל מגופים ציבוריים, חברות ציבוריות וחברות פרטיות ועד העבודה מול סמנכ"לי השיווק והבעלים, אנו יודעים לספק עומקים ושירותים שונים בהתאם לצרכים.
חברי ההנהלה
שמוליק לוי
בעלים ומנכ"ל
ינון סבג
סמנכ"ל
סיגל קפילוטו
מנהלת מכירות
יסמין אורבך
מנהלת שיווק ומכירות
רינת חורי
מנהלת שיווק ומכירות
דנה קורן
מנהלת אדמניסטרטיבית
ריטה ולדמן
מנהלת כספים וחשבונות
יותר מ100 שנות ניסיון מצטברים
קצת עלינו במספרים

0

מדינות

0

שכונות

0

ערים

0

יזמים שעבדנו איתם
הלקוחות שלנו