צרו קשר  03-3736000

כתובת: רחוב סחרוב 5 רשל"צ, פייר קניג 3 ירושלים 

חלומות צוקי השמורה

שיווק פרויקט שיכון ובינוי

נתוני הפרויקט

מספר בניינים: 3
מספר יח"ד: 287
מיקום: עיר ימים פולג, נתניה
יזם: שיכון ובינוי נדלן

 לקוח – שיכון ובינוי , המיקום – נתניה/ עיר ימים

צוקי השמורה הינו פרויקט יוקרה שנבנה בקו ראשון לים, הפרויקט תוכנן ע"י משרד אדריכלים כנען שנהב וביחד עם שיכון ובינוי וצוות אמבסדור הוחלט על תמהיל דירות מגוון של דירות 4, 5, 6, ודירו מיוחדות כגון לופט ודירות מיני פנטהאוז מיוחדות.

הפרויקט מוצב ומותג כיוקרה שקטה הפונה לפלח אוכלוסיה עמידה מאוד אך שסולד מסממנים של יוקרה צעקנית ונוצץ.

הפרויקט שווק הצלחה רבה ולאורך תקופת השיווק ועד להיום מחירי המכירה עלו וזאת בזכות היכולת לעדכן את התכנון הפרויקט ולהתאים את הדירות, המפרטים ותכנון הבניינים תוך כדי תנועה.

כחלק מהפעילות השיווקית בפרויקט זה, תכננו לצאת לשיווק של מגדל השלישי לאחר שבוצעו בו שינויים החל מהמבנה ועד לגדלי הדירות והמפרטים וכך הצלחנו ליצור רשימת המתנה. זאת למרות שהמחיר היה בכ – 25% יקר יותר מבניינים הקודמים.
החלטנו לצאת לפריסייל ביום מכירות מרוכז, דבר שלא נהוג בתחום היוקרה והצלחנו למכור 32 דירות בשלוש שעות בסכום כולל של למעלה מ120 מליון ש"ח

היופי בשכונת עיר ימים הינו שלמרות שמדובר על חטיבת קרקע בקו הראשון לים היא יצאה לתכנון רק בעשור האחרון.
למעשה כל התשתיות החל מכבישים ועד לטיילת שחותכת את השכונה מקצה לקצה חדש לחלוטין. הושקעו בשכונה מאות מליונים ע"י עירית נתניה ומתעניינים מגיעים בפעם הראשונה לשכונה הם מופתעים לרמת הגמר והאיכות של השכונה כולה.
מבחינת מיקום המתחם בשכונה אין ספק שמדובר על החלק הכי אכותי ויוקרתי, הפרויקט נבנה במרחק של כ 300 מ"ר מקו הים וניתן לראות ממרבית הדירות את נוף הים.
בניגוד לפרויקטים אחרים שמתהדרים בנוף ים בצוקי השמורה אפשר לראות את החוף והגלים ולשמוע אותם מבלי לצאת מהחדר שינה. אחד ההוכחות הטובות ביותר להצלחת פרויקט הינו לקוחות חוזרים וחלק לא קטן מהרוכשים הינם דיירים במתחם או חברים שלהם.

קהל היעד של הפרויקט מגוון מאוד החל מצמצמי דיור שמעוניינים לעבור לדירה במפלס אחד עם כל הפינוקים הקיימים במתחם יוקרה כמו צוקי השמורה, ועד לתושבי חוץ אנגלו-סאכסים שעושים עליה לישראל. השיווק של הפרויקט מתבצע מול מגוון קהילות בעולם והחברה מצליחה לבצע מכירות גם ללא הגעת הלקוח למתחם המכירות

שיווק פרויקט קו ראשון לים
לגור בו ראשון לים
שיווק מגורי יוקרה